Yhteystiedot

Yhteystiedot

Nettix Oy

Workery West 6krs, Firdonkatu 2 T 151

00520 Helsinki
Y-tunnus: 1621352-9

Yritysasiakaspalvelu

Avoinna arkisin klo 9–16

yritykset@nettix.fi
010 231 1710

Laskutus Markkinapaikat

Ark. 8.30–15.30

laskutus@nettix.fi
010 231 1713

Laskutus Ammattimediat

ammattimediat@otava.fi
03 380 7700

Katso MYYJIEN yhteystiedot täältä

Mainosratkaisut ja myynti

Yhteystiedot

Kirsikka Isohanni

Liiketoimintapäällikkö

kirsikka.isohanni@otava.fi
+358 50 310 3137

Erno Kalalahti

Liiketoimintapäällikkö

erno.kalalahti@otava.fi
+358 40 8400 723

Jussi Lehtonen

Päätoimittaja, Ammattimediat

jussi.lehtonen@otava.fi
+358 400 630 607

Tuotekehitys

Yhteystiedot

Jouni Lehti

Kehityspäällikkö

jouni.lehti@otava.fi
+358 50 310 3108

Maria Christensen

Liiketoiminnan kehityspäällikkö

maria.christensen@otava.fi
+358 50 339 6966

Linda Tverin

Tuotepäällikkö

linda.tverin@otava.fi
+358 40 569 2856

Sisällöt

Yhteystiedot


Jussi Lehtonen

Päätoimittaja, Ammattimediat

jussi.lehtonen@otava.fi
+358 400 630 607

Kari Harju

Päätoimittaja

kari.harju@otava.fi
+358 40 779 5455

Antti Liinpää

Natiivimainonnan ratkaisut

antti@tuotantotalosamuus.com
+358 50 336 5707

Erno Kalalahti

Liiketoimintapäällikkö

erno.kalalahti@otava.fi
+358 40 8400 723

Markkinointi

Yhteystiedot

Mia Bonetti

Markkinointipäällikkö

mia.bonetti@otava.fi
+358 40 521 1152

Hallinto

Yhteystiedot

Jaakko Haapakangas

Johtaja

jaakko.haapakangas@otava.fi
+358 40 504 5240

Jaana Raina

Talous- ja kehityspäällikkö

jaana.raina@otava.fi
+358 40 555 2375

Riina Saalasti

Palvelupäällikkö

riina.saalasti@otava.fi
+358 44 532 1203
  • Jätä yhteydenottopyyntö

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.